Režim soustředění v iPhone

Image Description
Denis z iPhoneLabu.
15.05.2021

Režimy soustředění v iOS 15 a iPadOS 15 vám pomohou setrvat v přítomném okamžiku, když se potřebujete soustředit na práci nebo se jen odříznout od světa. Nastavení režimu soustředění si můžete přizpůsobit svým potřebám a vybrat si čas, kdy chcete dostávat upozornění a oznámení, a zároveň i vy můžete dát ostatním lidem a aplikacím vědět, kdy jste zaneprázdněni.

Image Description

Zapnutí režimu soustředění

* Přejděte do Nastavení > Soustředění. 
* Klepněte na nabízenou možnost soustředění – například Nerušit, Osobní nebo Spánek – a zapněte Soustředění.
* Jakmile vyberete režim soustředění, můžete vybrat možnosti jako Povolená oznámení, Neodkladná oznámení nebo Stav soustředění.

Co všechno se dá nastavit?

Když nastavíte režim soustředění, můžete použít funkci Povolená oznámení pro oznámení od konkrétních lidí a aplikací. Můžete také povolit Neodkladná oznámení z aplikací, což umožňuje aplikacím, které nejsou v seznamu povolených, odesílat oznámení označená jako Neodkladná.

Jakmile nastavíte režim soustředění, na stavovém řádku a na zamčené obrazovce se zobrazí ikona a ve Zprávách se automaticky zobrazí váš stav. Když se vám lidé pokusí poslat zprávu, uvidí, že jste oznámení vypnuli, ale přesto vás mohou v naléhavém případě upozornit.

Když na jednom zařízení používáte režim soustředění, nastavení se automaticky použije na všech vašich zařízeních Apple, která jsou přihlášena pod stejným Apple ID.

Dennis doporučuje

K soustředění by vám mohli pomoci také bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro a meditační play-list ze Spotify. Kompletní nabídku bezdrátových sluchátek najdete na našich stránkách.

Jaké jsou výhody koupě iPhonů přímo u nás?

Všechny telefony předem testujeme, dáváme si záležet aby všechny telefony byly originální a v takovém stavu v jakém Vám je prezentujeme. Máte u nás roční záruku na zařízení, tudíž pokud se cokoli stane, tak máte výměnu baterie v rámci reklamace zcela zdarma.

Tajná sleva jen pro tebe!
Ahoj! Pokud nám dáš svůj e-mail pošleme ti obratem kód
na okamžitou slevou a odběr dalších novinek ze světa Apple.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s obecným nařízením EU (GDPR) a Zákonem na ochranu osobních údajů v platném znění a potvrzuji seznámení s obsahem Zásad o zpracování a ochraně osobních údajů. Souhlasím se zasílám obchodních sdělení.