Chcete zrychlit Váš iPhone?

Image Description
Denis z iPhoneLabu.
17.02.2021

Vymazání cache ve Vašem iPhone rozhodně pomůže urychlit Vaše zařízení. Cache jsou totiž speciální data aplikací a webových stránek, která jsou uložena právě v paměti telefonu. Díky tomu, že se data nachází v uložišti přímo ve Vašem telefonu, se při otevření aplikace či stránek nemusí opětovně stahovat. Odvrácenou stranou mince je fakt, že data cache zabírají místo v uložišti, což může být pro někoho kritické.

Image Description

Co je to cache?

Data cache se přímo ukládají do Vašeho telefonu, a právě proto se Vám může občas restartovat telefon, nebo nemusíte nainstalovat novou hru, nebo aplikaci. Velikost těchto dat se odvíjí od toho, kolik aplikaci využíváte, a kolik stránek navštěvujete. Je časté, že někdo má cache o velikosti pár desítek megabajtů a někdo počítá dokonce až v jednotkách gigabajtů. Toto může být opravdový problém hlavně u starších mobilních telefonů, kde ještě velikosti vnitřních pamětí nejsou tak velké. Pojďte se společně podívat jak smazat data cache v aplikaci Safari.

Jdeme mazat:

- Na vašem iPhonu klikněte na Nastavení.
- Sjeďte dolů na řádek Safari.
- Dole klikněte na Smazat historii a data stránek.
- Potvrdíte kliknutím na Smazat historii a data.

Větší uložiště bude také řešení

Pokud máte starší telefon a bojujete s nedostatkem místa, nejlevnější řešení bude zakoupení místa na iCloudu, které vyjde na pár desítek korun měsíčně a telefon bude zálohovat starší fotky právě tam. Na našich stránkách také najdete rozbalené a použité iPhone za tu nejlepší cenu a dokonce i s různě velkým uložištěm.

Jaké jsou výhody koupě iPhonů přímo u nás?

Všechny telefony předem testujeme, dáváme si záležet aby všechny telefony byly originální a v takovém stavu v jakém Vám je prezentujeme. Máte u nás roční záruku na zařízení, tudíž pokud se cokoli stane, tak máte výměnu baterie v rámci reklamace zcela zdarma.

Tajná sleva jen pro tebe!
Ahoj! Pokud nám dáš svůj e-mail pošleme ti obratem kód
na okamžitou slevou a odběr dalších novinek ze světa Apple.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s obecným nařízením EU (GDPR) a Zákonem na ochranu osobních údajů v platném znění a potvrzuji seznámení s obsahem Zásad o zpracování a ochraně osobních údajů. Souhlasím se zasílám obchodních sdělení.