Jak na iPhone darovat aplikaci či hru z App Store

Image Description
Denis z iPhoneLabu.
25.05.2021

Bude již zanedlouho slavit váš kamarád, popřípadě člen rodiny narozeniny a nevíte jaký dárek by mohl udělat radost? V případě, že dotyčný jedinec používá jablečný telefon nebo třeba tablet, tak se dost možná v minulosti zmínil o nějaké placené aplikaci, nebo hře, která by mu třeba udělala radost. V tomto případě můžete dotyčnému udělat jednoduše radost zakoupením právě takové aplikace. Pokud chcete zjistit, jak na to, tak pokračujte ve čtení.

Image Description

Jak na to?

V případě, že chcete z vašeho zařízení Apple darovat nějakou aplikaci nebo hru, tak se nejedná o složitý proces. Stačí znát název a další kroky najdete níže:
* Otevřete aplikaci App Store, iTunes Store nebo Knihy.
* Klepněte na položku, kterou chcete darovat.
* Klepněte na tlačítko Dárek:
* V App Storu klepněte na tlačítko Sdílet
  * a potom na Darovat aplikaci 
  * V iTunes Storu klepněte na tlačítko Sdílet 
  * a potom na Darovat 
  * V Knihkupectví klepněte na Dárek 
*Podle pokynů na obrazovce svůj dárek personalizujte a odešlete.
*Po odeslání dárku obdrží příjemce e-mail. Když e-mail otevře a klikne na Uplatnit, položka se automaticky stáhne do jeho zařízení.

Fyzický dárek udělá taky radost!

Teď už víte jak jednoduše udělat někomu radost, pokud přemýšlíte o nějakém hardwaru, tak na našich stránkách najdete širokou škálu krytů jak na mobilní telefony, tak třeba na sluchátka.

Jaké jsou výhody koupě iPhonů přímo u nás?

Všechny telefony předem testujeme, dáváme si záležet aby všechny telefony byly originální a v takovém stavu v jakém Vám je prezentujeme. Máte u nás roční záruku na zařízení, tudíž pokud se cokoli stane, tak máte výměnu baterie v rámci reklamace zcela zdarma.

Tajná sleva jen pro tebe!
Ahoj! Pokud nám dáš svůj e-mail pošleme ti obratem kód
na okamžitou slevou a odběr dalších novinek ze světa Apple.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s obecným nařízením EU (GDPR) a Zákonem na ochranu osobních údajů v platném znění a potvrzuji seznámení s obsahem Zásad o zpracování a ochraně osobních údajů. Souhlasím se zasílám obchodních sdělení.