Druhy napájecích adaptérů v roce 2022

Image Description
Denis z iPhoneLabu.
28.03.2021

Nabíjecích adaptérů je v dnešní době spousta, jak nabíjet efektivně a jak si ten správný pořídit? Takové otázky Vám pomůžeme zodpovědět dnešním článkem. Nejnovější modely iPhone se nyní dodávají s novějším USB-C - Lightning kabelem, který podporuje rychlé nabíjení a je kompatibilní s napájecími USB-C adaptéry a porty počítače, které již možná máte. Pokud ne, není nic snažšího než si jeden takový adaptér koupit u nás, nejlevnější variantou je rychlonabíjecí adaptér Hoco N14, s maximálním napětím 20W.

Image Description

Starší alternativy

Starší iPhony se dodávaly a stále dodávají s USB-A - Lightning kabel, který bývá levnější a nedisponuje tak velkým nabíjecím výkonem. Oba systémy, jak nový, tak také starý jsou navzájem kompatibilní, proto se nemusíte bát jejich kombinací. Nejlevnější takovou alternativou na našem e-shopu je nabíjecí adaptér EnviroBest s napětím 5V, 1A.

MagSafe je budoucnost nabíjení

Bezdrátové nabíjení nabíječkou MagSafe je naprostá pohoda. Dokonale zarovnané magnety přichytí iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 nebo iPhone 12 Pro a postarají se o rychlejší bezdrátové nabíjení příkonem až 15 W. Nabíječka MagSafe zachovává kompatibilitu s nabíjením Qi, takže se dá používat k bezdrátovému nabíjení iPhonu 8 a novějších modelů i AirPodů s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem. Stejně jako jakákoli nabíječka s certifikací Qi. Doporučujeme: 20W USB-C napájecí adaptér (prodává se zvlášť)

Jaké jsou výhody koupě iPhonů přímo u nás?

Všechny telefony předem testujeme, dáváme si záležet aby všechny telefony byly originální a v takovém stavu v jakém Vám je prezentujeme. Máte u nás roční záruku na zařízení, tudíž pokud se cokoli stane, tak máte výměnu baterie v rámci reklamace zcela zdarma.

Tajná sleva jen pro tebe!
Ahoj! Pokud nám dáš svůj e-mail pošleme ti obratem kód
na okamžitou slevou a odběr dalších novinek ze světa Apple.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s obecným nařízením EU (GDPR) a Zákonem na ochranu osobních údajů v platném znění a potvrzuji seznámení s obsahem Zásad o zpracování a ochraně osobních údajů. Souhlasím se zasílám obchodních sdělení.