AirTag a jeho možnosti využití

Image Description
Denis z iPhoneLabu.
20.03.2021

AirTagy jsou skvělá zařízení pro sledování a hledání polohy Vašich drahocenných věcí. Představeny byli loni v květnu a vzbudili opravdu pozitivní emoce. V dnešním článku vám ukážeme pár tipů, díky kterým ovládnete práci s AirTagy na maximum.

Prvním krokem při používáním AirTagů je jejich spárování s Vašim Apple iPhone. Je to snadné, stačí pouze lokalizátor vybalit z krabičky a vytáhnutím plastového obalu zpod baterie a přiložit jej k telefonu. Ihned se objeví okno upozorňující na nové příslušenství v okolí iPhonu, jako je to třeba v případě AirPods.

Image Description

Hledání AirTagu

Při následném hledání zapomenuté věci s AirTagem stačí v aplikaci Najít vybrat na spodní liště položku Předměty, kdy stačí povytáhnout panel nahoru. Nyní stačí kliknout na tlačítko Navigovat, nebo Najít. V případě, že máte starší iPhone, budete přes Apple Maps navigování k místu jeho polohy a to buď současné, nebo poslední zaznamenané. Pokud máte iPhone 11 a novější a jste od AirTagu zároveň zhruba maximálně 10 metrů, váš telefon vás k AirTagu přesně nasměruje. Můžete si také všimnout ikonky reproduktoru – po klepnutí na ni můžete na AirTagu přehrát zvuk pro ještě lepší lokalizaci.

Co bychom doporučili?

Na našich stránkách najdete širokou škálu příslušenství pro Apple AirTag, od klíčenek až třeba pro peněženky.

Jaké jsou výhody koupě iPhonů přímo u nás?

Všechny telefony předem testujeme, dáváme si záležet aby všechny telefony byly originální a v takovém stavu v jakém Vám je prezentujeme. Máte u nás roční záruku na zařízení, tudíž pokud se cokoli stane, tak máte výměnu baterie v rámci reklamace zcela zdarma.

Tajná sleva jen pro tebe!
Ahoj! Pokud nám dáš svůj e-mail pošleme ti obratem kód
na okamžitou slevou a odběr dalších novinek ze světa Apple.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s obecným nařízením EU (GDPR) a Zákonem na ochranu osobních údajů v platném znění a potvrzuji seznámení s obsahem Zásad o zpracování a ochraně osobních údajů. Souhlasím se zasílám obchodních sdělení.